Ragıp Bey Mah. Tireli İsmail Bahri Bey Cad.

No:77 D:2 Akhisar Manisa

0236 413 7942

İletişim

1. “Okkalı Hukuk Bürosu” markası ve logosu Türk Patent Enstitüsü nezdinde tescilli olup tarafımıza ait markaların izinsiz olarak kullanılması veya taklit (iltibas) edilmesi hukuki ve cezai sorumluluk doğuracaktır.

2. Okkalı Hukuk Bürosu’na ait bu internet sitesindeki tüm makale ve yazı içerikleri Av. Emre OKKALI tarafından üretilmiş ve aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir.

3. Bu internet sitesindeki tüm makale, yazı ve içeriklerin ve bunlarla sınırlı olmamak üzere bütün bilgi ve materyallerin tüm fikri hakları Av. Emre OKKALI’ya attir. Yazılı iznimiz olmaksızın bu sitedeki hiçbir yazı veya içerik bir başka internet sitesinde ya da bir başka mecrada yayınlanmaz, kopyalanamaz, düzenlenmez, değiştirilemez, tercüme edilemez, dağıtılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde hukuki ve cezai işlem yapılacaktır.

4. Makale ve yazılara yönelik sorulan sorulara verilen cevaplar avukat – müvekkil ilişkisi doğurmaz ve hukuki tavsiye ya da danışmanlık olarak kabul edilemez. Hukuki tavsiye, yönlendirme ve danışmanlık hizmeti sadece danışmanlık ücreti karşılığı olarak verilmektedir.

 

Tüm Hakları Okkalı Hukuk Bürosuna Aittir.